Specjalista ds. planowania

HRK S.A.

Zawiercie, śląskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

W związku z rozwojem Naszego Klienta, lidera w dziedzinie technologii bezpieczeństwa, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. planowaniaMiejsce pracy: Zawiercie

Zadania:

  • Planowanie w oparciu o system ERP
  • Opracowywanie dziennych harmonogramów produkcyjnych
  • Weryfikowanie poziomów magazynowych produkcji w toku
  • Regularny kontakt z Działem Logistyki i Zakupów w zakresie dostępności komponentów
  • Współpraca z Działami Produkcyjnymi w zakresie realizacji planów produkcyjnych
  • Wprowadzanie usprawnień do obsługiwanych procesów
  • Utrzymywanie na wysokim poziomie kluczowych KPI

Wymagania:

  • Doświadczenie w obszarze planowania produkcji lub planowania materiałowego w firmie produkcyjnej
  • Znajomości języka angielskiego na poziomie komunikatywnym - warunek konieczny
  • Doświadczenie w pracy z systemami ERP
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel)
  • Wysoko rozwinięte umiejętności myślenia analitycznego
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • Pracę w międzynarodowej firmie
  • Zatrudnienie na umowę o pracę
  • Pakiet socjalny: opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, ZFŚS
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • Dobrą atmosferę pracy
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.