specjalista ds. planowania

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Dla naszego klienta  - międzynarodowej korporacji z branży FMCG - poszukujemy obecnie kandydatów do europejskiego centrum operacyjnego, mieszczącego się w nowoczesnym biurowcu w centrum Katowic.

Nr ref.: 34147
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • raportowanie i prezentowanie wyników dotyczących stanów magazynowych, prognoz sprzedażowych, planów produkcyjnych
  • analiza danych
  • wspomaganie zarządzania stanami magazynowymi
  • praca w programie Excel oraz systemie SAP

Oczekiwania:

  • doświadczenie w planowaniu
  • płynna znajomość języka angielskiego
  • znajomość systemu SAP - będzie dodatkowym atutem
  • umiejętność analityczne

Oferta:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • praca w międzynarodowym środowisku
  • możliwość rozwoju w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)