specjalista ds. planowania transportu

Randstad Polska Sp. z o.o.

Pszczyna, śląskie

Randstad Polska jest wiodącą agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej. Już od ponad 20 lat kształtujemy rynek pracy w Polsce, wspierając firmy w zatrudnianiu najlepszych pracowników, a kandydatów w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

Dla naszego Klienta, międzynarodowej firmy zajmującej się gazami technicznymi mieszczącej się w Pszczynie, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 40522
Praca stała
Lokalizacja: Pszczyna

Zakres obowiązków:
  • planowanie wysyłek do odbiorców
  • organizacja optymalnego wykorzystania pojazdów w celu poprawy precyzji dostaw (CSM) i zmniejszenia kosztów transportu (TraCO)
  • wystawianie i zamykanie dokumentów transportowych
  • tworzenie raportów (Visual Basic i SAP)
  • monitorowanie przewozów
  • aktualizacja danych podstawowych w programie do planowania
  • prowadzenie ocen przewoźników i kierowców
  • harmonogramowanie środków transportowych – nadzór nad nimi
  • współpraca i stały kontakt z planistami w innych krajach
  • analiza, porównywanie celów i wyników
  • odpowiedzialność za koszty w danym obszarze
  • regularna wymiana informacji z wszystkimi zaangażowanymi działami
  • stały kontakt z przewoźnikami podczas procesu dostaw
  • organizowanie dostaw specjalnych
  • praca zmianowa

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe - kierunek Logistyka lub Informatyka
  • doświadczenie w planowaniu transportów lub zarządzaniu flotą samochodową
  • zaawansowana znajomość języka angielskiego
  • umiejętność określania priorytetów
  • umiejętność pracy w sytuacjach stresowych
  • samodzielność, chęć uczenia się i zdobywania nowych kwalifikacji
  • dyspozycyjność
  • zaawansowana znajomość MS Excel oraz MS Access
  • znajomość i umiejętność programowania w Visual Basic

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę  o pracę
  • możliwość pracy w międzynarodowej firmie
  • możliwość szkoleń i dalszej nauki

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)