Specjalista ds. planowania transportu

Barry Callebaut Polska Sp. z o.o.

94-406 ŁÓDŹ, łódzkie

Opis stanowiska pracy

Osoba na tym stanowisku w obrębie działu Łańcucha dostaw będzie odpowiedzialna za realizację zleceń transportowych dla klientów B2B w Polsce i Europie.

Zakres obowiązków:
- Tworzenie dokumentów przewozowych w systemie SAP.
- Tworzenie planów dostaw oraz ich wysyłka do przewoźników. Śledzenie realizacji.
- Bieżące rozwiązywanie problemów dotyczących dostaw w celu spełnienia oczekiwań klientów.
- Przyjmowanie i procesowanie reklamacji usług związanych z transportem.
- Aktywny udział/zarządzanie projektami z zakresu łańcucha dostaw.

Wymagania

- Wykształcenie wyższe
- 2-3 lata doświadczenie na podobnym stanowisku
- Znajomość branży spożywczej lub pokrewnej będzie dodatkowym atutem
- Obsługa komputera (Microsoft Office)
- Znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym
- Komunikatywność, otwartość na zmiany, zaangażowanie, pasja
- Samodzielność, zorientowanie na cel, zdolności analitycznego myślenia
- Zdolności organizacji pracy własnej
- Umiejętność pracy w grupie/przewodzenia grupie
- Umiejętność radzenia ze stresem

Prezentacja firmy

Barry Callebaut jest światowym liderem w produkcji wysokiej jakoś... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
04/05/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 misiące
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Logistyka