Specjalista ds. planowania surowców

Grafton Recruitment Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Grafton Recruitment, firma założona w 1982 roku w Irlandii, to wiodąca agencja rekrutacyjna z ponad 30 letnim doświadczeniem. Grafton Recruitment jest jedną z największych niezależnych firm rekrutacyjnych w Europie, wyspecjalizowaną w rekrutacji profesjonalistów średniego i wyższego szczebla we wszystkich sektorach. Gwarancją wysokiej jakości naszych usług jest posiadany certyfikat ISO 9001.
Agencja zatrudnienia (nr licencji 812)

Miejsce pracy: Łódź
OBOWIAZKI
Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy produkcyjnej zlokalizowanej w Łodzi, poszukujemy obecnie osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Główne zadania:
  • Ciągła kontrola zapasów surowców,
  • Utrzymywanie zdefiniowanych poziomów zapasów,
  • Optymalizacja dostaw. Prognozowanie optymalnej ich ilości,
  • Planowanie i realizowanie dostaw,
  • Współpraca z działami firmy (Produkcja, Planowanie produkcji, Zakupy),
  • Współpraca z dostawcami polskimi i zagranicznymi,
  • Tworzenie raportów i prezentacji na potrzeby organizacji.

WYMAGANIA
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Doświadczenie w obszarze łańcucha dostaw minimum 3 lata
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie z branży FMCG
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość systemu SAP mile widziana
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

KORZYŚCI
Klient oferuje:
  • Umowę o pracę
  • Ubezpieczenie medyczne oraz kartę multisport
  • Bonus roczny
  • Pakiet szkoleń
  • Możliwość rozwoju

Numer referencyjny: 9-13-42757/IP
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.