specjalista ds. planowania produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Strzelce Opolskie, opolskie

Dla naszego Klienta firmy z branży automotive, poszukujemy Kandydatów/ Kandydatek na stanowisko:

Nr ref.: 41301
Praca stała
Lokalizacja: Strzelce Opolskie

Zakres obowiązków:
  • kierowanie projektami cząstkowymi w ramach procesu powstawania produktu (PPP) według metod zarządzania projektami
  • integracja nowych produktów i procesów
  • wsparcie w zakresie ustandaryzowanej dokumentacji w ramach PPP
  • koordynowanie wszystkich działań w celu zabezpieczenia PPP w obszarze logistyki
  • analiza, planowanie i realizacja koncepcji logistycznych w przypadku nowych projektów
  • uzgadnianie i zatwierdzanie wymagań klientów, wzgl. dostawców
  • planowanie kontenerów transportowych w porozumieniu z klientem i wszystkimi zaangażowanymi obszarami
  • planowanie, definiowanie, realizacja i bieżąca optymalizacja koncepcji / obszarów zaopatrzenia produkcji
  • optymalizacja istniejących struktur i procesów logistycznych w zakładzie

Oczekiwania:
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra znajomość MS Office i ERP
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Oferta:
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • praca w firmie z branży automotive
  • możliwość wzrostu i rozwoju wraz z firmą
  • partnerskie nastawienie do pracownika
  • przyjazna atmosfera pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)