Specjalista ds. planowania produkcji

IDES Consultants Polska Sp. z o.o.

Łódź, łódzkie

Od: IDES Consultants Polska Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Łódź

Zakres obowiązków:

  • Planowanie produkcji na podstawie zamówień klienta
  • Aktualizacja planów produkcji z uwzględnieniem zmian klienta i przestojów maszyn
  • Nadzór nad przeprowadzaniem wysyłek do klientów zgodnie z zamówieniami
  • Identyfikacja przyczyny niezrealizowania planu produkcji
  • Wprowadzanie i zamykanie zleceń produkcyjnych w SAP
  • Koordynowanie transportów między lokalizacjami firmy
  • Prowadzenie inwentaryzacji
  • Prowadzenie projektów optymalizacji procesów planistycznych w SAP

Firma oferuje:

  • Pracę w rozwijającej się firmie o międzynarodowym zasięgu (umowa o pracę)
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji przez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
  • Pakiet benefitów: opieka medyczna, ubezpieczenie na życie, pakiet sportowy, świeże owoce 2 razy w tygodniu
  • Świadczenia w ramach Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  • Przyjazną atmosferę pracy

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku minimum 3 lata
  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego na poziome min. średniozaawansowanym
  • Odpowiedzialność, samodzielność
  • Proaktywna postawa w rozwiązywaniu problemów
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.