specjalista ds. planowania produkcji

Randstad Polska Sp. z o.o.

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Randstad Engineering od ponad dziesięciu lat specjalizuje się w rekrutacji kadry kierowniczej oraz wysoko wykwalifikowanych specjalistów do sektora produkcyjnego, łańcucha dostaw oraz branży budowlanej.

Jesteś specjalistą w zakresie planowania i widzisz swoją przyszłość w dziale Planowania Produkcji?
Będziesz mieć okazję pracować dla amerykańskiego koncernu, oferującego innowacyjne rozwiązania technologiczne, zapewniającego możliwość dużego rozwoju w strukturach organizacji

Nr ref.: 38028
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Grodzisk Mazowiecki

Zakres obowiązków:

Będziesz odpowiedzialny za:

  • tworzenie i prowadzenie harmonogramów produkcji
  • przygotowywanie krótko- i średniookresowych planów produkcji
  • bieżącą kontrolę realizacji zamówień produkcyjnych
  • ścisłą współpracę z innymi działami m.in. Produkcja, Marketing, Obsługa Klienta
  • kontrolę stanów surowców i materiałów pod kątem realizacji planów produkcyjnych
  • wspieranie wymagań jakościowych produkcji

Oczekiwania:

Jeśli masz:

  • doświadczenie w pracy na stanowisku Planisty Produkcji min. 1 rok
  • wykształcenie wyższe
  • dobrą znajomość języka angielskiego - będziesz na co dzień kontaktować się z zagranicznymi Klientami
  • znajomość systemów MRP;
  • znajomość nowoczesnych metod planowania zasobów i jesteś chętny rozwijać się w tym zakresie
  • wiedzę z zakresu zarządzania zapasami

Oferta:

Oferujemy Ci:

  • umowę o pracę tymczasową na 18 miesięcy z możliwością przejścia w struktury wewnętrzne Klienta
  • atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do Twojego doświadczenia
  • możliwość dalszego rozwoju osobistego, rozwijania swoich umiejętności i kompetencji
  • pracę w międzynarodowym środowisku, gdzie będziesz mieć okazję korzystać z języka angielskiego w codziennej pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)