Specjalista ds. Planowania Produkcji

BMZ Poland Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Miejsce pracy: Gliwice

BMZ Poland Sp. z o.o., z siedzibą w Gliwicach jest częścią międzynarodowej korporacji założonej w 1994 r. w Niemczech. Obecnie jest liderem wśród europejskich producentów zestawów akumulatorowych dla przemysłu ogrodniczego i medycznego. Specjalizuje się w projektowaniu i produkcji inteligentnych systemów podtrzymywania energii.

Aktualnie BMZ Poland poszukuje kandydatów na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • planowanie realizacji zleceń produkcyjnych w oparciu o zapotrzebowanie klientów oraz dostępność zasobów materiałowych, ludzkich, maszynowych; sporządzanie harmonogramów produkcji;
  • monitorowanie realizacji planów produkcyjnych;
  • analiza dostępności materiałów i zasobów, optymalizacja zapasów;
  • współpraca z innymi działami ( zakupy, produkcja, obsługa klienta, magazyn );
  • koordynacja działań i procesów w firmie w celu zapewnienia terminowej realizacji zleceń;
  • praca w systemie ERP: zakładanie i modyfikacja zleceń, sprawdzanie poprawności BOM- ów;
  • wyznaczanie priorytetów i realizacja przeciwstawnych wskaźników.

Wymagania:

  • absolwent uczelni wyższej na kierunku technicznym lub ekonomicznym;
  • minimum 2 - letnie doświadczenie w dziale planowania produkcji bądź zarządzania produkcją;
  • znajomość pakietu Office w stopniu bardzo dobrym, w szczególności programu Excel;
  • znajomość procesów w firmie produkcyjnej, znajomość nowoczesnych narzędzi zarządzania produkcją w tym narzędzi z zakresu Lean production, Lean management;
  • dobra znajomość systemu ERP ( MS Dynamix, SAP, IFS );
  • znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie w stopniu dobrym;
  • wysoko rozwinięte umiejętności analityczne, umiejętność planowania i koordynowania, umiejętność rozwiązywania problemów;
  • umiejętność ustalania priorytetów, dobra organizacja własnej pracy, umiejętność pracy pod presją czasu;
  • dobrze rozwinięte zdolności komunikacyjne i umiejętność pracy w zespole, asertywność;
  • mile widziana znajomość programów typu MS Planner, Scheduler; systemów klasy APS; mile widziane doświadczenie w stosowaniu systemów ERP w planowaniu produkcji.

Oferujemy:

  • stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę;
  • prywatną opiekę medyczną, kartę Multisport, naukę języków obcych;
  • pracę w młodym, ambitnym zespole, dobrą atmosferę ;
  • sporo wyzwań i dynamikę.
www.bmz-group.com
Możesz oczekiwać:
BMZ Poland Sp. z o.o. BMZ Poland Sp. z o.o.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.