Specjalista ds. planowania produkcji /Planista produkcji/

FallWork Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Od: FallWork Sp. z o.o.
Miejsce pracy: Poznań

Dla naszego Klienta producenta działającego w sektorze FMCG w związku z rozwojem struktur poszukujemy osoby, która dołączy do zespołu i obejmie stanowisko:

Specjalisty ds. Planowania Produkcji /Planisty - Lokalizacja: aglomeracja poznańska

Zadania:

  • opieka nad danymi materiałów w ewidencji SAP (tworzenie marszrut technologicznych, zestawień BOMów etc.)
  • zakładanie nowych pozycji asortymentowych podzespołów surowców, części
  • statusowanie materiałów w procesie wdrażania nowych wyrobów
  • przygotowywanie planów produkcyjnych dla działów z wykorzystaniem SAP, MS Excel
  • nadzór nad terminową realizacją planów
  • współpraca z działem sprzedaży w zakresie realizacji bieżących zleceń
  • współpraca z działami sprzedaży, marketingu oraz produkcji przy podejmowaniu projektów wdrożeniowych
  • realizacja, organizacja i nadzór nad procesami zarządzania zapasami
  • sprawna realizacja powierzonych zadań
  • dyspozycyjnością w zakresie wyjazdów służbowych np. udział w targach technologicznych lub branżowych

Oferujemy:

  • stabilne warunki zatrudnienia
  • umowę o pracę w wymiarze etatu
  • atrakcyjne wynagrodzenie i pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju osobistego i zawodowego

Poszukujemy Kandydatów z:

  • wykształceniem kierunkowym zw. z zarządzaniem procesami produkcyjnymi
  • 1,5-2-letnim doświadczeniem praktycznym
  • znajomością j. angielskiego
  • prawem jazdy kat. B

Osoby zainteresowane zapraszamy do skierowania swojego CV za pośrednictwem serwisu. Oferta pracy stałej Nr Cert. 6231