Specjalista ds. planowania produkcji (m/f)

Michael Page

Rawicz, wielkopolskie

Michael Page Michael Page

Dla naszego klienta szukamy osoby na stanowisko Specjalisty ds. planowania Planisty Produkcji, który będzie odpowiedzialny za planowanie materiałowe, zamówienia oraz planowanie produkcji.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest firma produkcyjna zlokalizowana w okolicach Żmigrodu.

Opis stanowiska

  • Planowanie zapotrzebowania materiałowego,
  • Planowanie produkcji
  • Zamawianie materiałów,
  • Koordynacja i nadzór nad dostawami,
  • Codzienny kontakt, bieżąca współpraca z dostawcami,
  • Analiza i optymalizacja poziomu zapasów,
  • Wprowadzanie i aktualizacja danych w systemie ERP.
  • Bieżąca współpraca z magazynem, działem zakupów, działem planowania zleceń produkcyjnych.

Profil kandydata

  • Wykształcenie wyższe, mile widziane kierunkowe (logistyka)
  • Min. 2 lata doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office - Excel
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Proaktywność w działaniu
  • Zdolności organizacyjne

Oferujemy

  • Stała praca w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Konkurencyjne wynagrodzenie
  • Przyjazna atmosfera w pracy
  • Interesujące i odpowiedzialne zadania
  • Możliwość rozwoju zawodowego

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rawicz
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page