Opis stanowiska pracy

Osoba odpowiedzialna będzie za wybraną kategorię zakupów nieprodukcyjnych oraz za prowadzenie negocjacji z dostawcami materiałów do produkcji, a także tworzenie strategii w tej dziedzinie w celu zapewnienia nieprzerwanych i terminowych dostaw przy optymalizacji kosztów całkowitych, terminowości dostaw i ich jakości. Ponadto osoba będzie odpowiedzialna za obsługę działu produkcji w zakresie terminowego dysponowania materiałów bezpośrednio produkcyjnych.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Minimum roczne doświadczenie zawodowe na analogicznym stanowisku w firmie produkcyjnej
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (wykorzystywana w codziennej pracy)
  • Praktyczna wiedza z zakresu negocjacji, dystrybucji i logistyki
  • Prawo jazdy kat. B
  • Biegła znajomość pakietu MS Office (tworzenie raportów, tabel przestawnych, etc., formatowanie dokumentów)
  • Umiejętność podejmowania decyzji, łatwość nawiązywania kontaktów, dobra organizacja pracy, elastyczność, umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziana znajomość zagadnień związanych ze sporządzaniem deklaracji przywozowych Intrastat

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez pracę w doświadczonym zespole
  • Adekwatny do stanowiska pakiet narzędzi pracy
  • Umowę o pracę w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
  • Wynagrodzenie będące odzwierciedleniem posiadanych umiejętności oraz osiągniętych rezultatów
  • Pakiet socjalny

Informujemy, iż będziemy się kontaktować telefonicznie z wybranymi przez nas

kandydatami

Prezentacja firmy

Jesteśmy jednym z największych w Polsce producentów narzędzi mających za... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
01/07/2016
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
mniej niż 1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca Inżynieria, Praca Praca dla studenta, Praca Praca na produkcji, Praca Motoryzacja / Automotive