Specjalista ds. planowania, optymalizacji i ulepszania procesów produkcyjnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Wodzisław Śląski, śląskie

Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Miejsce pracy: Wodzisław Śląski

Dla naszego Klienta z Wodzisławia Śląskiego aktualnie poszukujemy kandydata/-tki na stanowisko:

Nr ref.: SPOU/FK/11/14/TCH

Zadania:

  • opracowanie standardów dla procesu produkcyjnego
  • optymalizacja aktualnie obowiązujących procesów produkcyjnych w firmie
  • stworzenie oraz wdrożenie procedur kontroli procesu produkcyjnego
  • analiza przyczyn niewykonania planu oraz podejmowanie działań korygujących
  • nadzór nad zgodnością wykonywanych produktów z technologią, dokumentacją techniczną oraz wzorcami
  • usprawnianie procesów produkcyjnych
  • inicjowanie działań w zakresie ulepszania technologii, optymalizacji, organizacji i planowania produkcji
  • projektowanie i wdrażanie działań mających na celu wzrost wydajności

Nasze wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne - preferowane z zakresu technologii produkcji, automatyki, mechaniki
  • doświadczenie w organizacji, przygotowaniu i optymalizacji procesu produkcyjnego
  • znajomość metod i technik produkcji
  • znajomość zagadnień i procedur związanych z planowaniem produkcji
  • znajomość zagadnień związanych z eksploatacją urządzeń i linii technologicznych
  • doskonałe umiejętności analityczne, organizacyjne
  • komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • odpowiedzialność, sumienność, samodzielność
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • umiejętności komunikacyjne

Oferujemy:

  • pracę w stabilnej firmie o międzynarodowej strukturze
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bezpośrednio przez firmę docelową
  • możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego
  • pracę w profesjonalnym zespole
  • nowoczesne warunki pracy oraz wszelkie narzędzia pracy

Oferta dotyczy pracy stałej

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.