specjalista ds. planowania materiałowego

Randstad Polska Sp. z o.o.

Katowice, śląskie

Zależy Ci na rozwoju zawodowym w firmie, będącej światowym liderem w dostarczaniu produktów codziennego użytku w zakresie chemii, kosmetyków i odżywiania? Dołącz do zespołu specjalistów i przyczyń się do planowania produkcji wyrobów najwyższej jakości.

Nr ref.: 38150
Praca tymczasowa
Lokalizacja: Katowice

Zakres obowiązków:
  • planowanie danych dotyczących produkcji oraz zapotrzebowania materiałowego
  • zamawianie materiałów produkcyjnych
  • monitorowanie zużycia materiałowego
  • analiza i optymalizacja poziomu zapasów
  • współpraca i koordynacja pracy dostawców

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • doświadczenie w planowaniu produkcji/materiału
  • wysoka kultura osobista
  • umiejętności interpersonalne
  • zdolności analitycznego myślenia
  • dodatkowym atutem będzie znajomość programu SAP

Oferta:
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie oraz benefity
  • możliwość rozwoju
  • dogodna lokalizacja w samym centrum Katowic

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)