Specjalista ds. planowania instalacji OZE

Columbus Energy S.A.

zachodniopomorskie, zachodniopomorskie

Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:

  • wykonywanie inspekcji pomontażowych instalacji OZE
  • wykonywanie diagnozy oraz serwisów instalacji fotowoltaicznych
  • wykonywanie podstawowych pomiarów elektrycznych

Wymagania

Wymagania:

  • uprawnienia SEP E do 1kV
  • doświadczenie w branży PV mile widziane
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • podstawowa znajomość zagadnień elektrycznych
  • sumienności w wykonywaniu obowiązków
  • dobra organizacja własnego czasu pracy
  • wysoka kultura osobista
  • determinacja w działaniu i zapał do pracy
  • dyspozycyjność i solidność
  • uprawnienia UDT mile widziane
  • doświadczenie w branży elektrycznej (dodatkowy atut)
  • gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w firmie będącej liderem na rynku OZE
  • atrakcyjne warunki wynagrodzenia
  • pracę w młodym energicznym i ambitnym zespole
  • szkolenia specjalistyczne
  • wsparcie techniczne zespołu realizacji
  • profesjonalne narzędzia pracy
  • narzędzia pracy (samochód służbowy, laptop, telefon)

Jeżeli jesteś zainteresowany powyższą ofertą prześlij swoje CV (z zamieszczoną poniżej zgodą na przetwarzanie danych osobowych) klikając w przycisk APLIKUJ.

Prezentacja firmy

Życie może być prostsze - w Columbus Energy wierzymy, że każdy po... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
19/08/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Budownictwo / Praca na budowie, Praca Instalacje / Utrzymanie / Serwis, Praca Inżynieria, Praca Kontrola jakości, Praca Inne