Specjalista ds. Planowania i Transportu

MediaExpert.

Będzin, śląskie

MediaExpert. MediaExpert. MediaExpert. MediaExpert.
Dobra praca na trudne czasy
Bezpieczna. Pewna. Od zaraz.
JESTEŚMY EXPERTEM. MEDIA EXPERTEM.
W KILKANAŚCIE LAT Z MAŁEGO, RODZINNEGO BIZNESU ZMIENILIŚMY SIĘ W NAJWIĘKSZĄ SIEĆ ELEKTROMARKETÓW W POLSCE. PRZYSZŁOŚĆ NALEŻY DO NAS!

Miejsce pracy: Będzin

Jesteśmy firmą handlową branży RTV/AGD/ KOMPUTERY o ugruntowanej i silnej pozycji na rynku. W związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce Pracy: Będzin woj. śląskie

Opis stanowiska:

  • Organizacja i przyjęcie dostaw oraz transferów.
  • Organizacja i kompletacja zgodnie z planem dostaw do klientów.
  • Planowanie harmonogramu dostaw.
  • Zarządzanie zespołem kierowców.
  • Kontakt z klientem indywidualnym.
  • Optymalizacja procesów Home Delivery.
  • Sporządzanie raportów i zestawień.
  • Dbanie o realizację założonych wskaźników kosztowych i wydajnościowych.
  • Kontrola przestrzegania obowiązujących procedur.

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.
  • Znajomość programu WMS (mile widziane).
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem pracowników.
  • Dobra organizacji pracy własnej.
  • Dyspozycyjność.
  • Poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania.

Oferujemy:

  • Stabilną pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
  • Zatrudnienie na umowę o pracę.
  • Możliwość doskonalenia zawodowego poprzez system szkoleń
  • Dużą samodzielność w działaniu

Prosimy o dopisanie klauzuli: ,,Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez TERG S.A., zawartych w ofercie dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 101, poz. 926)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.