Specjalista ds. Planowania i Rozliczania Czasu Pracy

HRK S.A.

Stargard, zachodniopomorskie

HRK S.A.
- Rekrutacja prowadzona online -

Dla naszego Klienta międzynarodowej korporacji z branży technicznej, produkującej m.in dźwigi i urządzenia podnośnikowe, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Planowania i Rozliczania Czasu PracyMiejsce pracy: Stargard

Zadania:

  • Nadzór nad procesem planowania i rozliczania czasu pracy w firmie produkcyjnej;
  • Wsparcie menedżerów w zagadnieniach czasu pracy;
  • Administrowanie systemem RCP – kontrola kompletności i poprawności danych w systemie;
  • Uzupełnianie w systemie danych niezbędnych do prawidłowego rozliczania czasu pracy;
  • Wsparcie działu kadr w zakresie obsługi kadrowej pracowników i zleceniobiorców;
  • Wprowadzanie i kontrola danych w systemie kadrowo-płacowym TETA;
  • Przygotowywanie danych na potrzeby raportów kadrowych, w tym dotyczących czasu pracy.

Wymagania:

  • Praktyczna znajomość prawa pracy z naciskiem na znajomość problematyki planowania i rozliczania czasu pracy;
  • Doświadczenie w planowaniu i rozliczaniu czasu pracy w systemie podstawowym, równoważnym, weekendowym, ruchomym – będzie weryfikowana na etapie rekrutacji;
  • Minimum 2-letnie doświadczenie w pracy w dziale kadr/przy rozliczaniu czasu pracy;
  • Doświadczenie w administracji kadrowej; znajomość systemów RCP i/lub systemu kadrowo-płacowego TETA (mile widziana) albo innych systemów kadrowo-płacowych;
  • Znajomość programu Płatnik (mile widziana);
  • Umiejętność pracy pod presją czasu, bardzo dobra organizacja pracy i samodyscyplina;
  • Wysoka kultura osobista.

Oferujemy odpowiedzialną i samodzielną pracę w  miłej atmosferze oraz możliwość rozwoju w  stabilnej firmie.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.