Specjalista ds. planowania i kontroli kosztów

BetaMed S.A.

Katowice, śląskie

BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A. BetaMed S.A.
BetaMed S.A. jest największą firmą medyczną w Polsce zajmującą się pielęgniarską opieką długoterminową oraz wentylacją mechaniczną dla pacjentów niewydolnych oddechowo, zarówno w warunkach domowych jak i stacjonarnych w Chorzowie. Od 2021 roku jest częścią Air Liquide Healthcare - światowego lidera w dostarczaniu gazów medycznych oraz usług domowej wentylacji mechanicznej. Misją Air Liquide Healthcare jest ochrona zdrowia poprzez innowacyjne produkty i usługi medyczne oraz bieżące wsparcie pacjentów wymagających opieki.
Dołącz do nas!

Miejsce pracy: Katowice

BetaMed S.A. to dynamicznie rozwijająca się organizacja o wieloletniej tradycji i doświadczeniu. Jesteśmy krajowym liderem usług pielęgniarskich świadczonych w domu pacjenta. Specjalizujemy się w opiece długoterminowej oraz w innych usługach pielęgniarskich dla pacjentów w ramach umów z Narodowym Funduszem Zdrowia. Świadczymy usługi pielęgniarskie w ponad 80 oddziałach na terenie 11 województw. Naszym największym atutem jest wiara w sens i misję prowadzonej opieki nad pacjentem, o którego troszczymy się zawsze najlepiej jak potrafimy.

Dołącz do naszego zespołu na stanowisku:

Zakres obowiązków:

  • kalkulacja kosztów wdrażanych usług i produktów
  • sporządzanie analiz i raportów finansowych na wewnętrzne potrzeby spółki
  • udział w przygotowywaniu długoterminowych planów rozwoju
  • przygotowywanie rocznych budżetów, okresowych prognoz finansowych oraz kontrolowanie ich realizacji
  • sporządzanie miesięcznych prognoz dotyczących kosztów oraz wyniku operacyjnego
  • sporządzanie zestawień obrotów oraz raportów na zamknięcie miesiąca
  • sporządzanie analiz i podsumowań będących wsparciem w procesie decyzyjnym dokonywanym przez Zarząd spółki
  • stała współpraca z pozostałymi działami w firmie
  • prowadzenie korespondencji w zakresie powierzonych spraw
  • inne powierzone prace w zakresie posiadanych kompetencji

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy min. 2 lata na stanowisku analityka lub kontrolera
  • wykształcenie wyższe związane z obszarem nauk ekonomicznych (finanse, rachunkowość, ekonomia)
  • umiejętność pozyskiwania niezbędnych informacji, umiejętność budżetowania, kalkulacji kosztów produktu, analiz sprzedażowych, raportowania
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (Word, Access, Power Point, Excel – poziom zaawansowany)
  • mile widziana znajomość Visual Basic
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • wysoka motywacja do pracy
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy:

  • zatrudnienie na pełny etat w oparciu o umowę o pracę
  • stabilne i atrakcyjne warunki współpracy
  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kwalifikacji i doświadczenia
  • możliwość realizacji własnych pomysłów i wdrażania nowych rozwiązań

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.).”

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy