specjalista ds. płac

Randstad Polska Sp. z o.o.

Zabrze, śląskie

Randstad Finance realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze z obszaru finansów, kontrolingu oraz księgowości. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego Klienta, jednej z największych firm w Polsce w branży gospodarki odpadami, aktualnie poszukujemy

Nr ref.: 32039
Praca stała
Lokalizacja: Zabrze

Zakres obowiązków:
  • obsługa procesów płacowych
  • naliczanie i sporządzanie list płac zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa
  • prowadzenie dokumentacji płacowej
  • obsługa potrąceń zgodnie z postanowieniami i wyrokami sądowymi
  • przygotowanie pism dla instytucji zewnętrznych (ZUS, Urząd Skarbowy, komornik)
  • przygotowywanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON oraz korekt ZUS
  • wystawianie zaświadczeń dla pracowników i instytucji zewnętrznej
  • sporządzanie niezbędnych raportów z zakresu wynagrodzeń zgodnie z potrzebami

Oczekiwania:
  • wykształcenie wyższe
  • min. 2 lata doświadczenia w dziale płac
  • bardzo dobra znajomość pakietu MS Office, w szczególności MS Excel
  • bardzo dobra znajomość systemu Płatnik
  • praktyczna wiedza z zakresu przepisów dotyczących wynagrodzeń i świadczeń dla pracowników
  • znajomość przepisów ZUS oraz prawa podatkowego
  • mile widziana znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, systematyczność, dobra organizacja pracy, samodyscyplina
  • komunikatywność i umiejętność pracy w grupie
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferta:

  • umowa o pracę
  • możliwość rozwoju kwalifikacji i doświadczenia w nowoczesnej firmie o stabilnej pozycji
  • szkolenia doskonalące i podnoszące kwalifikacje

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)