Opis stanowiska pracy

Dyrektor Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 12 we Wrocławiu szuka kandydata na stanowisko specjalisty ds. płac na 3/4 etatu od 1 czerwca 2016r.

Wymagania niezbędne:
- biegła obsługa komputera,
- doskonała organizacja pracy,
- umiejętność samodzielnej pracy, dokładność, staranność, łatwość nawiązywania kontaktów,
- co najmniej 3-letnie doświadczenie na stanowisku związanym z rozliczaniem płac i/lub kadr,
- mile widziane doświadczenie w pracy w placówkach oświatowych.

Do zakresu obowiązków specjalisty ds. płac będzie należało mi in.:
1. naliczanie wynagrodzenia zasadniczego, premii i dodatków zgodnie z przepisami,
2. naliczanie zasiłków z ubezpieczenia społecznego,
3. naliczanie rocznego dodatkowego wynagrodzenia,
4. sporządzanie listy płac, zasiłków, nagród, nadgodzin itp.,
5. przygotowywanie przelewów potrącanych kwot,
6. sporządzanie deklaracji,
7. sporządzanie sprawozdań do GUS,
8. prowadzenie kartoteki wynagrodzeń wypłacanych zasiłków, wypłat z tytułu absencji, wypłat z ZFŚS,
9. współuczestniczenie w opracowywaniu planów finansowych dotyczących wydatków płacowych.

Wymagane dokumenty:
- list motywacyjny,
- CV z dokładnym opisem przebiegu pracy zawodowej,
- kserokopie świadectw pracy,
kserokopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje, umiejętności i wykształcenie,
- oświadczenie o niekaralności,
- oświadczenie o pełnej zdolności do czynności prawnych, korzystaniu z pełni praw publicznych.

Wymagane dokumenty aplikacyjne należy składać lub przesłać w terminie do 4.05.2016r. do godz. 15.00 w sekretariacie ZSP-12 lub wysłać na adres:

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr12 we Wrocławiu
ul. Suwalska 5, 54-104 Wrocław

w zaklejonych, podpisanych imieniem i nazwiskiem kopertach z dopiskiem: "Nabór na stanowisko urzędnicze - specjalista ds. płac".

Prezentacja firmy

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 12 usytuowany jest w malowniczej części W... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
07/07/2016
Wymiar etatu:
Niepełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 3 do 5 lat
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Administracja Publiczna, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Administracja biurowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja