Opis stanowiska pracy

WOJSKOWY INSTYTUT CHEMII I RADIOMETRII

ogłasza rekrutację na stanowisko:

SPECJALISTA DS. PŁAC

wymiar czasu pracy: pełny etat

WYMAGANIA:

  1. Wykształcenie: co najmniej średnie
  2. Profil wykształcenia (specjalność): specjalista ds. płac (na podstawie certyfikowanych kursów lub szkoleń)
  3. Doświadczenia zawodowe: minimum 2-letnie na podobnym stanowisku
  4. Umiejętności:
    - mile widziana wiedza z zakresu kadr
    - mile widziana znajomość programu Xpertis w obszarze płacowym

ZAKRES OBOWIĄZKÓW:

  1. Sporządzanie list płac oraz dokonywanie przelewów wynagrodzeń
  2. Obsługa programu płacowego
  3. Prowadzenie spraw dot. ZUS (m.in. obsługa Płatnika) dla pracowników i zleceniobiorców
  4. Prowadzenie spraw dot. podatku dochodowego od osób fizycznych dla pracowników i zleceniobiorców
  5. Naliczanie składek na PFRON
  6. Naliczanie i rozliczanie środków Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych
  7. Sprawozdawczość dot. płac (GUS i inne)

WYMAGANE DOKUMENTY:

  1. CV
  2. kserokopie dyplomów (świadectw) potwierdzających wykształcenie i kwalifikacje zawodowe (oryginały do wglądu w przypadku zatrudnienia)
  3. kserokopie zaświadczeń o ukończonych kursach, szkoleniach i uprawnieniach związanych z w/w stanowiskiem

MIEJSCE I TERMIN SKŁADANIA DOKUMENTÓW:

Dokumenty można przesyłać pocztą elektroniczną za pomocą przycisku "aplikuj"

lub pocztą tradycyjną na adres:

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii, 00-910 Warszawa, ul. gen. A. Chruściela „Montera” 105 z dopiskiem: „Oferta pracy na stanowisko specjalisty ds. płac”

Termin przyjmowania dokumentów: do 28.05.2020 r. (liczy się data wpływu dokumentów).

Instytut zastrzega sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Prezentacja firmy

Wojskowy Instytut Chemii i Radiometrii jest instytutem badawczym działaj... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
31/05/2020
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca Administracja biurowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca Finanse, Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca HR / Kadry / Rekrutacja