Specjalista ds. Płac

Klient InfoPraca.pl

Warszawa, mazowieckie

Spółka branży energetycznej poszukuje kandydata na stanowisko:

Pracodawca: ukryty
Miejsce pracy: Warszawa

Główne zadania:

  • Kompleksowa obsługa płacowa pracowników i zleceniobiorców (naliczanie wynagrodzeń, przygotowywanie listy płac, naliczanie podatku dochodowego i ZUS, uzgadnianie sald).
  • Wprowadzanie danych do oprogramowania kadrowo-płacowego.
  • Realizowanie wypłat pracowniczych.
  • Rozliczanie godzin w różnych systemach czasu pracy (podstawowy, równoważny) i w różnych okresach rozliczeniowych.
  • Sporządzanie dokumentów pracowniczych (np. zaświadczenia, Rp-7).
  • Sporządzanie raportów i analiz na potrzeby Spółki.
  • Sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe w zakresie finansów i/lub rachunkowości, i/lub ekonomii, i/lub kierunkowe.
  • Bardzo dobra znajomość przepisów z zakresu prawa pracy, naliczania wynagrodzeń, ZUS, podatku dochodowego od osób fizycznych oraz umiejętność zastosowania ich w praktyce.
  • 3 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 100 pracowników.
  • Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych, znajomość programu IMPULS będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętność samodzielnego naliczenia wynagrodzeń i sporządzania list płac.
  • Znajomość Płatnika oraz rozliczeń ZUS.
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office w szczególności: MS Excel, MS Word.
  • Bardzo dobra organizacji pracy własnej oraz dokładność i samodzielność.
  • Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne.

Oferujemy:

  • Stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę.
  • Prywatna opieka medyczna z szerokim zakresem usług.
  • Program sportowy.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.