Specjalista ds. płac

Michael Page

Rzeszów, podkarpackie

Michael Page Michael Page

Osoba zatrudniona na stanowisku Specjalisty ds. płac będzie odpowiedzialna za procesy płacowe i kadrowe w organizacji. Stanowisko może być szczególnie interesujące dla kandydatów nastawionych na rozwój w obszarze kadr i płac w firmie produkcyjnej.

Informacje o kliencie

Naszym klientem jest rozpoznawalna, renomowana Spółka produkcyjna obecna w całej Europie.

Opis stanowiska

  • Sporządzanie list płac z tytułu umów o pracę oraz umów cywilnoprawnych
  • Obsługa Pracowniczych Planów Kapitałowych (PPK) w zakresie rozliczania obowiązkowych i dobrowolnych składek
  • Naliczanie świadczeń dodatkowych
  • Sporządzanie zaświadczeń dotyczących zatrudnienia i wysokości zarobków, okresów nieskładkowych
  • Rozliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, świadczeń macierzyńskich, rodzicielskich zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy
  • Obsługa potrąceń należności ustawowych, w tym potrąceń komorniczych
  • Sporządzanie dokumentacji dla byłych pracowników ZUS Z-3, Rp-7 itp
  • Współpraca z zespołem oraz pozostałymi działami firmy

Profil kandydata

  • Doświadczenie zawodowe w obszarze kadr i płac (minimum 2, 3 lata)
  • Doświadczenie zawodowe w podobnej roli w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe (finanse, ekonomia lub pokrewne)
  • Znajomość przepisów z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych, regulacji prawnych z zakresu kadr i płac
  • Znajomość języka angielskiego - B1/B2
  • Praktyczna znajomość MS Office (w tym dobra znajomość Excel)
  • Doświadczenie w pracy w systemie kadrowo-płacowym, znajomość systemu kadrowo-płacowego Teta oraz SAP - mile widziane
  • Skrupulatność i dokładność, dbałość o szczegóły
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Pozytywne podejście oraz umiejętności interpersonalne

Oferujemy

Nasz Klient oferuje:

  • pracę w stabilnej firmie nastawionej na innowacyjne rozwiązania i nowoczesne technologie
  • realne możliwości dalszego rozwoju zawodowego oraz podnoszenia kwalifikacji zawodowych w różnych obszarach
  • pakiet szkoleń i działań rozwojowych
  • prywatną opiekę medyczną oraz dodatkowe benefity pozapłacowe, świadczenia socjalne
  • przyjazne środowisko pracy w zgranym zespole

Please apply via the button on the right side of this job offer.

Job details

Location: Rzeszów
Contract type: Na czas nieokreślony

About Michael Page

More

Follow us on:
Michael Page Michael Page Michael Page Michael Page