Specjalista ds. Płac

Human & Hunter Sp. z o.o.

Rybnik, śląskie

Miejsce pracy: Rybnik

HUMAN & HUNTER Doradztwo Personalne (wpis do rej. nr 6664), to firma współpracująca z najbardziej wymagającymi Klientami, którzy poszukują pracowników o najlepszych kwalifikacjach i kompetencjach, a jednocześnie starają się dopasować profil kandydata do kultury organizacyjnej własnej firmy.

Dla naszego Klienta, firmy produkcyjnej, poszukujemy osoby na stanowisko:

Specjalista ds. Płac (K/M)

SDP/EBB/K

Miejsce pracy: okolice Rybnika

Opis stanowiska pracy:

  • Samodzielne naliczanie wynagrodzeń zgodnie z przepisami prawa
  • Naliczanie zasiłków chorobowych, opiekuńczych, macierzyńskich i świadczeń rehabilitacyjnych zgodnie z aktualnym stanem prawnym
  • Przygotowywanie raportów i rozliczeń do ZUS, US, PFRON oraz sprawozdawczość do GUS
  • Przygotowywanie raportów płacowych na potrzeby wewnętrzne firmy
  • Rozliczenia komornicze
  • Sporządzanie deklaracji podatkowych
  • Sporządzanie deklaracji i zaświadczeń ZUS
  • Sporządzanie zaświadczeń i informacji dla pracowników

Oczekiwania:

  • Minimum pięć lata doświadczenia w kompleksowym naliczaniu płac w firmie produkcyjnej zatrudniającej minimum 150 osób w systemie zmianowym
  • Bardzo dobra znajomość systemu kadrowo- płacowego Symfonia
  • Bardzo dobra znajomość programu Płatnik
  • Bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Bardzo dobra znajomość ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych
  • Preferowane wykształcenie wyższe
  • Znajomość MS Office na poziomie bardzo dobrym  (w szczególności Excel)
  • Znajomość języka niemieckiego i/ lub angielskiego mile widziana
  • Bardzo dobra organizacja pracy i samodzielność
  • Dokładność, sumienność i terminowość
  • Umiejętność raportowania i analizy danych
  • Komunikatywność
  • Wysoka dyskrecja oraz kultura osobista

Nasz Klient oferuje:

  • Pracę w oparciu o umowę o pracę, w międzynarodowej firmie
  • Narzędzia niezbędne do wykonywania codziennych obowiązków
  • Możliwość doskonalenia swoich umiejętności

Informujemy, iż kontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.