Opis stanowiska pracy

Numer oferty: StPr/19/0093

Obowiązki:

pełna obsługa kadrowo-płacowa ok.80 pracowników (w tym: pracownicy w systemie pracy zmianowej i nauczyciele), naliczanie godzin nocnych, godzin nadliczbowych i ponadwymiarowych, obsługa systemu kadrowo-płacowego oraz Płatnika, współpraca z księgowością, obsługa płacowa pracowników (sporządzanie i rozliczanie list płac, przygotowanie danych do przelewów, wystawianie zaświadczeń), wprowadzanie i aktualizowanie danych w systemie kadrowo-płacowym, sporządzanie raportów, zestawień kadrowych i płacowych, sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON. samodzielne przygotowywanie listy płac, naliczanie wynagrodzenia, naliczanie świadczeń dodatkowych, zasiłków oraz podatków, kontrola poprawności naliczeń obliczanie oraz pobieranie należnych składek na ubezpieczenie społeczne oraz zaliczek na podatek

Wymagania:

Wymagania konieczne:

Umiejętności i uprawnienia:

  • punktualność, dokładność, odpowiedzialność
  • bardzo dobra obsługa komputera i internetu

Wykształcenie:

  • wyższe (w tym licencjat)

Pozostałe wymagania:

  • [Umiejętność 2] : umiejętność księgowania wynagrodzeń oraz sporządzania deklaracji ZUS, PIT, GUS, PFRON [Umiejętność 1] : mile widziana umiejętność naliczania płac nauczycieli, umiejętność naliczania św. pieniężnych z ZUS, znajomość oprogramowań kadr.-płac. i Płatnika

Miejsce pracy: Ignacew 9, 95-050 Konstantynów Łódzki, powiat: pabianicki, woj: łódzkie

Rodzaj umowy: Umowa o pracę na okres próbny

Staż pracy: lata: 2

Wymagane dokumenty: Brak danych.

Sposób aplikowania: bezpośrednio do pracodawcy

Sposób kontaktu/przekazania dokumentów: Preferowane formy kontaktu: osobiście, telefon, e-mail

Wynagrodzenie brutto: od 3 700 PLN

Osoba do kontaktu: Anna Nowogórska

Telefon: 422111258 w 105

Email: a.nowogorska@konstantynow.zpisdn.gov.pl

Kliknij przycisk Aplikuj, aby poznać szczegóły oferty

Prezentacja firmy

źródło oferty: CBOP

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
25/02/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Bez wykształcenia
Branża / kategoria:
Praca Finanse, Praca Ubezpieczenia

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy