Opis stanowiska pracy

1. Sporządzanie list płac w zakresie wynagrodzeń krajowych i zagranicznych oraz umów cywilno-prawnych dla ok 200 osób.

2. Przygotowywanie danych płacowych do zaświadczeń dla pracowników.

3. Sporządzanie deklaracji PIT wynikających z ustawy o podatku dochodowym od osób fizycznych obowiązującej w Polsce.

4. Sporządzanie comiesięcznych deklaracji rozliczeniowych z ZUS i innej niezbędnej dokumentacji dla celów rozliczeń z ZUS.

5. Księgowanie list płac.

6. Archiwizacja dokumentacji płacowej.

7. Sporządzanie doraźnych analiz i zestawień związanych z wskazanymi powyżej czynnościami.

Wymagania

1. Znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych.

2. 2-letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

3. Wykształcenie wyższe kierunkowe.

4. Dobra znajomość programu Płatnik i MS Excel.

5. Umiejętność pracy pod presją czasu.

Mile widziane:

1. Znajomość podstaw prawnych i procedur w zakresie zatrudniania pracowników za granicą.

2. Język angielski lub niemiecki w stopniu komunikatywnym.

3. Obsługa programu Symfonia Kadry i Płace oraz Symfonia Finanse i Księgowość.

Prezentacja firmy

Firma Support And Service Sp. z o.o. powstała na potrzeby wsparcia firm ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
27/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat - rano
Rodzaj umowy:
Na okres próbny
Czas trwania umowy
3 miesiące z możliwością przedłużenia po okresie próbnym
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa