Specjalista ds.Płac z Językiem Francuskim

Michael Page

Warszawa, mazowieckie

Warszawa Michael Page Na czas nieokreślony

Znasz język francuski i chcesz się rozwijać w obszarze naliczania wynagrodzeń i benefitów?

Informacje o kliencie

Dla naszego Klienta, niezależnej francuskiej grupy rekrutacyjnej i pracy tymczasowej (80 oddziałów),która rozwija się w Europie, PILNIE poszukujemy samodzielnej, zorientowanej na rozwój i pracowitej osoby na stanowisko Specjalisty ds. Płac z Językiem Francuskim. Kandydat będzie odpowiedzialny za rozliczanie godzin pracy i naliczanie wynagrodzeń. Idealny kandydat posiada minimum 2-3 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku, jest osobą wyróżniającą się dojrzałością biznesową i dokładnością w działaniu.

Opis stanowiska

  • Księgowanie godzin pracy pracowników tymczasowych,
  • Księgowanie elementów płac (wynagrodzenia, premie, diety, urlopy, itd.),
  • Kontrola płac i weryfikacja faktur przed wysłaniem do Klienta,
  • Samodzielność w obsłudze procesów płacowych w Polsce,
  • Ścisła współpraca z podobnym działem francuskim,

Profil kandydata

  • Min. 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku,
  • Bardzo dobra znajomość języka francuskiego (poziom komunikatywny - warunek konieczny),
  • Znajomość pojęć i procesów płacowych, dodatkowym atutem jest doświadczenie w branży pracy tymczasowej,
  • Dobra organizacja i zarządzanie czasem pracy, nadawanie priorytetów,
  • Umiejętność samodzielnej pracy, skupienie na szczegółach,
  • Umiejętność księgowania danych zmiennych wg. przypadków,
  • Umiejętność jasnej komunikacji i współpracy z członkami Grupy,

Oferujemy

  • Stałe zatrudnienie na umowę o pracę w międzynarodowej, rozwijającej się firmie,
  • Konkretny plan rozwoju/zaawansowania zawodowego dla tej roli, w powiększającym się zespole.
Please apply via the button on the right side of this job offer.
Poleć ofertę znajomemu

Page Personnel jest jedną z wiodących agencji doradztwa personalnego, prowadzącą projekty rekrutacyjne od poziomu entry level/graduates do poziomu starszych specjalistów i ekspertów.

Page Personnel jest częścią PageGroup - międzynarodowego lidera w dziedzinie rekrutacji specjalistycznej, posiadającego 164 biura w 34 krajach na całym świecie. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu zdobywanemu na rynku od 1994 r. marka Page Personnel jest rozpoznawana i ceniona w większości krajów Europy Zachodniej, w Azji, rejonie Pacyfiku oraz Ameryce Północnej i Południowej.

Dowiedz się więcej o Page Personnel