Specjalista ds. płac- Poznań

Sanpro Job Service Sp. z o.o.

Poznań, wielkopolskie

Opis stanowiska pracy

Sanpro Job Service - Agencja Zatrudnienia (nr wpisu do KRAZ 2360) - dla swojego Klienta poszukuje osoby na stanowisko SPECJALISTY DS. PŁAC

Podstawowe obowiązki:
• obsługa umów zleceń;
• naliczanie wynagrodzeń i świadczeń z tytułu umów o pracę, przygotowywanie list płac;
• rozliczanie świadczeń ZUS
• weryfikacja poprawności druków i wniosków dot. absencji
• wprowadzanie danych do systemu SAP
• udzielanie pracownikom podstawowych informacji z zakresu rozliczania wynagrodzeń i świadczeń ZUS
• przygotowywanie deklaracji podatkowych dla pracowników (PIT11),
• przygotowywanie zaświadczeń o wynagrodzeniu dla celów emerytalno-rentowych i innych zaświadczeń o wynagrodzeniach i zasiłkach na wniosek pracownika

Oferujemy:
• atrakcyjne wynagrodzenie;
• jednozmianowy system pracy;

Osoby zainteresowane bardzo prosimy o wysłanie CV za pośrednictwem portalu

Powyższa oferta jest ofertą pracy tymczasowej.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Wymagania

Wymagane kwalifikacje:
• min. średnie wykształcenie,
• min. 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie obsługującej ponad 300 pracowników,
• znajomość systemu Płatnik oraz MS Office (Word, Excel),
• umiejętności samodzielnego rozliczania wynagrodzeń z umów o pracę i umów zleceń,
• praktyczna znajomości przepisów w zakresie rozliczania świadczeń i wynagrodzeń z ZUS i z zakresu opodatkowania podatkiem od os.fiz.
• mile widziana znajomość systemu SAP HR
• bardzo dobra organizacja pracy
• umiejętności pracy w zespole,
• sumienność i dokładność
• komunikatywność

Prezentacja firmy

Impel HR Service Sp. z o.o. działa na rynku polskim w ramach Grup... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
05/03/2015
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Własna działalność
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie ogólnokształcące
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja