Specjalista ds. płac (m/k)

Trenkwalder

Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Trenkwalder
Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy osób na stanowisko:

Miejsce pracy: Grodzisk Mazowiecki
Obowiązki:
  • obsługa procesów płacowych,
  • przygotowywanie oraz kontrola poprawności naliczeń list płac,
  • ewidencja dokumentów płacowych i ich weryfikacja pod kątem zgodności z przepisami prawa,
  • rozliczanie czasu pracy oraz rozliczenie pracowników zewnętrznych,
  • przygotowywanie raportów wewnętrznych i zewnętrznych w tym raportów na potrzeby GUS.
Wymagania:
  • 3-5 lat doświadczenia w pracy w obszarze płac i kadr,
  • znajomość SAP HR mile widziana,
  • język angielski w stopniu komunikatywnym,
  • praktyczna znajomość zasad naliczania wynagrodzeń, przepisów podatkowych i ubezpieczeń społecznych
  • znajomość programu Płatnik.
Oferujemy:
  • satysfakcjonującą prace w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • atrakcyjne wynagrodzenie,
  • możliwość poszerzania swoich umiejętności,
  • przyjazną i otwarta atmosferę pracy.

Agencja Zatrudnienia Trenkwalder Benefit Sp. z o.o. (nr cert. 136)

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy