SPECJALISTA DS. PŁAC I KADR

Vos Logistics Polska

Warszawa, mazowieckie

Vos Logistics is an independent European logistics service provider, delivering a wide range of transport and customer specific logistics services. With a network of almost 30 group-owned locations, Vos Logistics is active throughout Europe and in the bulk and volume transport markets ranks among the largest road hauliers in Europe. With 1,850 employees, the company operates a modern fleet of 1,200 Euro IV and V vehicles, 2,500 loading units and 125,000 m2 of storage space. Within Logistics Services customer-specific logistics solutions are offered: from forwarding, warehousing and value added services and distribution to full supply chain solutions in which Vos Logistics assumes the management of its customers' goods flows in full or in part. The strength of the company lies in its combination of a Europe wide network, advanced IT systems and focus on quality and service.

Currently we are looking for candidates who are willing to join our HR Team in Poland as:

Miejsce pracy: Warszawa

Opis stanowiska:

  • Odpowiedzialność za prowadzenie spraw pracowniczych oraz dokumentacji kadrowej
  • Sporządzanie pełnej listy płac pracowników etatowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa pracy, podatkowymi, ubezpieczeń społecznych
  • Naliczanie świadczeń z ubezpieczenia społecznego
  • Przygotowywanie dokumentów do ZUS oraz US
  • Prowadzenie korespondencji z ZUS, US, GUS i innymi instytucjami niezbędnej w zakresie obsługi kadrowo-płacowej pracowników
  • Rozliczanie umów cywilnoprawnych
  • Aktualizacja danych kadrowo-płacowych w systemie informatycznym
  • Mile widziana znajomość przepisów dotyczących oddelegowania pracowników za granicę oraz zatrudniania cudzoziemców.

Oferujemy:

  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pakiet benefitów pozapłacowych – opieka medyczna, dofinansowanie do karty sportowej
  • Możliwość dynamicznego rozwoju zawodowego w dużej, międzynarodowej organizacji, liczne szkolenia, w tym językowe
  • Pracę w młodym zespole, w przyjaznej atmosferze.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Minimum rocznego doświadczenia w zakresie naliczaniu wynagrodzeń oraz obsługi kadrowo-płacowej pracowników w firmie zatrudniającej powyżej 100 osób
  • Wykształcenia wyższego, mile widziane kierunkowe
  • Bardzo dobrej znajomości przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, z zakresu podatku dochodowego od osób fizycznych
  • Bardzo dobrej znajomości obsługi programu Płatnik, programów kadrowo-płacowych oraz pakietu MS Office, w szczególności aplikacji Excel (warunek konieczny),
  • Dobrej znajomość języka angielskiego
  • Samodzielności, bardzo dobrej organizacji pracy pod presją czasu
  • Dokładności i sumienności
  • Umiejętności pracy w zespole i wysokich kompetencji interpersonalnych.
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.