Opis stanowiska pracy

Biuro OPI świadczy pełną obsługę księgową, podatkową, kadrową i płacową firm.

Naszą ambicją jest by prowadzenie usług księgowo-płacowych nie było tylko przykrym obowiązkiem dla naszych klientów, ale też cennym źródłem informacji. Współpracujemy z firmami produkcyjnymi, handlowymi i usługowymi różnych branż, także o zasięgu międzynarodowym.

Poszukujemy pracownika na samodzielne stanowisko, posiadającego wiedzę w zakresie prawa pracy, podatków i ZUS.

Zakres obowiązków

W zakresie obsługi płacowo-kadrowej zmierzysz się m.in. z:

  • Naliczaniem wynagrodzeń pracowników etatowych tj. wynagrodzenia chorobowego, zasiłku, urlopu, ekwiwalentu za urlop, nadgodzin itp.
  • Rozliczaniem umów cywilno-prawnych.
  • Sporządzaniem deklaracji ZUS i PIT, PFRON oraz sprawozdań do GUS.
  • Prowadzeniem akt osobowych oraz ewidencji czasu pracy i jej rozliczaniem.

Poszukiwane kompetencje

  • Wykształcenie wyższe lub średnie.
  • Doświadczenie na samodzielnym stanowisku minimum 2 lata.
  • Dobra znajomość aktualnych przepisów prawa pracy oraz podatkowego.
  • Mile widziana znajomość programu Comarch OPTIMA i PŁATNIK.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
  • Możliwość rozwoju zawodowego i udziału w szkoleniach branżowych.
  • Pracę w przyjaznej atmosferze.
  • Wsparcie techniczne dot. programu OPTIMA.
  • Możliwość skorzystania z pakietów sportowych.

Prezentacja firmy

OPI świadczy pełną obsługę księgową, podatkową, kadrową i płacową firm. ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
10/10/2019
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Średnie zawodowe
Branża / kategoria:
Praca Audyt / księgowość / kontrola skarbowa, Praca Biuro / Dokumentacja, Praca HR / Kadry / Rekrutacja