specjalista ds. płac i administracji personalnej (zastępstwo do końca roku 2016)

Randstad Polska Sp. z o.o.

Warszawa, mazowieckie

 Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy oferującej prywatną opiekę medyczną, aktualnie poszukujemy:

Nr ref.: 36321
Praca stała
Lokalizacja: Warszawa

Zakres obowiązków:
  • tworzenie i prowadzenie dokumentacji pracowniczej: umowy o pracę, aneksy, umowy o wspólnej odpowiedzialności, świadectwa pracy
  • prowadzenie akt osobowych pracowników i archiwizacja dokumentacji po ustaniu zatrudnienia
  • prowadzenie i rozliczanie ewidencji czasu pracy na podstawie ewidencji
  • kontrolowanie aktualności badań, wystawianie skierowań na badania okresowe, kontrolne, wstępne
  • sporządzanie raportów kadrowych dla wszystkich spółek firmy
  • monitorowanie zmian w przepisach Kodeksu Pracy
  • współpraca z inspektorem BHP w zakresie szkoleń
  • wspieranie w biezących działaniach koordynatora zespołu ds. administracji
  • sporządzanie listy płac (UP i UZ)
  • prowadzenie rozliczeń dla ZUS, przygotowywanie deklaracji rozliczeniowych DRA, RCA, RSA, RZA oraz IWA
  • sprządzanie korekt dla ZUS
  • sporządzanie i kontrolowanie do Urzędu Skarbowego deklaracji: PIT-11, PIT-4R, PIT-40, PIT-8AR, IFT-1 oraz CIT-ST

Oczekiwania:
  • co najmniej 2-letnie doświadczenie na podobnym, samodzielnym stanowisku w firmie zatrudniającej powyżej 200 pracowników
  • bardzo dobra znajomość przepisów prawa pracy, ubezpieczeń społecznych oraz podatkowych
  • znajomość programów kadrowo-płacowych
  • bardzo dobra znajomość obsługi aplikacji/systemów elektronicznej komunikacji z urzędami oraz organami nadzoru (m.in. PŁATNIK, PFRON)
  • bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • umiejętność budowania bardzo dobrych relacji z klientami wewnętrznymi i zewnętrznymi
  • dobra organizacja pracy własnej
  • wysokie umiejętności analitycznego i logicznego myślenia

dostępność od zaraz

Oferta:
  • pracę w oparciu o umowę o pracę w międzynarodowej organizacji - umowa do końca roku 2016
  • możliwości rozwoju umiejętności zawodowych
  • pakiet benefitów i atrakcyjne wynagrodzenie
  • miłą atmosferę pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)