KRUK Deutschland GmbH Oddział w Polsce,

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Miejsce pracy: Wrocław

Do zadań osoby na tym stanowisku należało będzie między innymi:

  • Samodzielna realizacja i koordynacja projektów rekrutacyjnych (projektowanie procesów rekrutacji, tworzenie profili nowych stanowisk, przygotowywanie ogłoszeń)
  • Modyfikowanie i usprawnianie procedur rekrutacyjnych
  • Przeprowadzanie procesu selekcji i doboru personalnego
  • Prowadzenie dokumentacji oraz systematyczne raportowanie wyników prowadzonych rekrutacji
  • Projektowanie i realizacja działań employer branding
  • Rozwój, implementacja oraz administracja procesami HR zgodnie z potrzebami biznesowymi organizacji
  • Koordynowanie dokumentacji personalnej, rozliczanie delegacji i czasu pracy
  • Współpraca w innych zadaniach i projektach HR

OCZEKUJEMY:

  • Wykształcenie wyższe
  • Minimum 2-letniego doświadczenia w pracy w obszarze HR
  • Doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Biegłej znajomości języka niemieckiego (min. poziom C1)
  • Komunikatywnej znajomości języka angielskiego (min. poziom B2)
  • Znajomości narzędzi HR wykorzystywanych we współpracy z biznesem (rekrutacja, AC/DC, ocena pracownicza i inne)
  • Wysoko rozwiniętej świadomości biznesowej
  • Wysoko rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych i budowania relacji
  • Proaktywności i konsekwencji w realizacji pomysłów
  • Bardzo dobrej znajomości narzędzi pakietu MS Office

OSOBIE ZATRUDNIONEJ OFERUJEMY:

  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się Grupie Kapitałowej, w międzynarodowym środowisku
  • Mnóstwo wyzwań, możliwość realizacji własnych pomysłów oraz rozwój zawodowy
  • Pracę z ciekawymi i życzliwymi ludźmi tworzącymi niepowtarzalną atmosferę w zespole
  • Prywatną opiekę medyczną i inne benefity pozapłacowe
Więcej informacji o KRUK Deutschland GmbH można znaleźć na naszej stronie internetowej: www.de.kruk.eu
Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie aplikacji (CV wraz z listem motywacyjnym) za pomocą przycisku znajdującego się po prawej stronie ogłoszenia.