Conkret Sp. j.

Firma CONKRET Z.R. Trejderowscy Sp. jawna

poszukuje pracowników na stanowiska:

SPECJALISTA DS. PERSONALNYCH

Od: Conkret Sp. j.
Miejsce pracy: Wielkie Rychnowo 87-410 Kowalewo Pomorskie

Zakres obowiązków:
- Wsparcie procesów kadrowo – płacowych
- Prowadzenie szczegółowej dokumentacji pracowniczej
- Aktualizacja i kompleksowe wprowadzanie do systemu kadrowo-płacowego danych dotyczących pracowników (dane osobowe, wykształcenie, historia zatrudnienia, badania lekarskie, szkolenia
z zakresu BHP, dane płacowe, ewidencja czasu pracy, ewidencja zwolnień lekarskich, ewidencja
i rozliczanie urlopów pracowniczych itp.)
- Gospodarowanie odzieżą roboczą – przydzielanie odzieży, współpraca z zewnętrzną firmą serwisową

Oferujemy:
- Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
- Praca w godz. 8-16 od PN-PT
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Pracę w ambitnym zespole ludzi, w firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej
- Niezbędne narzędzia pracy
- Pakiet świadczeń zdrowotnych
- Możliwość odbycia szkoleń podnoszących kwalifikacje

Wymagania:
- Wykształcenie min. średnie
- Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
- Umiejętność obsługi programu kadrowo-płacowego Enova
- Bardzo dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu Office
- Bardzo dobra organizacja pracy własnej, skrupulatność, umiejętność ustalania priorytetów
- Komunikatywność oraz umiejętność pracy zespołowej