Specjalista ds. Personalnych

OTTO Work Force

Warszawa, mazowieckie

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Warszawa

OTTO Work Force POLSKA Sp. z o. o. jedna z wiodących firm z branży agencji pracy i doradztwa personalnego, oferuje pracę w Polsce i za granicą.
Obecne dla jednego z naszych Klientów poszukujemy osoby na stanowisko:Specjalisty ds. Personalnych.Umowa na zastępstwo-atrakcyjne wynagrodzenie.

Zakres obowiązków:

-Bieżąca obsługa pracowników w obszarze kadrowo-płacowy
-Prowadzenie ewidencji czasu pracy i monitorowanie aktualności badań lekarskich
-Przygotowywanie danych do listy płac i weryfikacja naliczonych danych płacowych
-Koordynowanie realizacji płatności (ZUS, US, PFRON)
-Przygotowywanie dokumentacji z zakresu administracji personalnej
-Ścisła współpraca z dostawcą usług kadrowo-płacowych

Oczekiwania wobec kandydatów:

-Minimum dwuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku
-Praktyczna znajomość prawa pracy
-Wykształcenie wyższe
-Dobra znajomość j. angielskiego
-Znajomość pakietu MS Office
-Umiejętność analitycznego myślenia
-Zaangażowanie i inicjatywa w działaniu
-Chęć podejmowania nowych wyzwań

Oferujemy:

-pracę w firmie mocno ugruntowanej na rynku
-atrakcyjne wynagrodzenie
-możliwość zdobycia cennego doświadczenia
-możliwość podjęcia stałej współpracy

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.