Adecco Poland Sp. z o.o. Adecco Poland Sp. z o.o.
Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji The Adecco Group - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2018 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło blisko 52 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.
Adecco Poland Sp. z o.o.
Aktualnie dla naszego Klienta poszukujemy:

Specjalista ds. Personalnych

Miejsce pracy: Warszawa - Wilanów

Dla naszego Klienta, lidera w branży nowych technologii i telekomunikacji poszukujemy osoby na stanowisko:

Zadania:
• Rekrutacja (koordynacja całości procesu począwszy od zamieszczania ogłoszenia aż do adaptacji nowych pracowników),
• Zarządzanie bazą CV,
• Prowadzenie ewidencji czasu pracy pracowników,
• Naliczanie i aktualizacja wyliczeń urlopów,
• Pośrednictwo w kontaktach firmy z Kancelarią Prawną w zakresie prawa pracy,
• Wsparcie w rozliczaniu projektów rozwojowych (dofinansowanych z NCBiR),
• Opieka nad firmowymi telefonami komórkowymi,
• Kontrolowanie aktualności zaświadczeń lekarskich i szkoleń BHP,
• Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
• Konsultacje z inspektorem BHP w zakresie ryzyka zawodowego i audytu BHP,
• Sporządzanie raportów, analiz, statystyk w zakresie ZZL,

Wymagania:
• Wykształcenie wyższe kierunkowe,
• Min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
• Praktyczna znajomość prawa pracy,
• Znajomość zagadnień z zakresu ZZL,
• Dobra organizacja pracy,
• Komunikatywność,
• Wysoka kultura osobista,
• Rzetelność i odpowiedzialność.

Oferujemy:
• Umowa na zastępstwo – 1 rok (zatrudnienie na podstawie umowy o pracę tymczasową),
• Wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności i zaangażowania,
• Możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i podnoszenie kwalifikacji zawodowych,
• Pracę w dynamicznym zespole,
• Nowoczesne i przyjazne środowisko pracy,
• Narzędzia niezbędne do realizacji powierzonych zadań.

Zainteresowane osoby prosimy przesłanie swojej aplikacji zawierającej CV.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku
o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883.

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.