Specjalista ds. personalnych

ManpowerGroup Sp. z o.o.

Toruń, kujawsko-pomorskie

Miejsce pracy: Toruń

Oferta:

  • Praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Realna możliwość rozwoju oraz wdrażania swoich pomysłów
  • Umowa o pracę
  • Niezbędne narzędzia pracy do realizacji procesów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie/ wyższe
  • Min. 1 rok doświadczenia w kompleksowym prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • Umiejętność korzystania z różnych narzędzi rekrutacyjnych
  • Wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość pakietu MS Office
  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • Samodzielność i własna inicjatywa w wykonywanych obowiązkach
  • Nastawienie na rozwój

Zadania:

  • Realizacja procesów rekrutacyjnych na potrzeby firmy
  • Prowadzenie rozmów z kandydatami
  • Dbanie o candidate experience
  • Wsparcie innych działań związanych z employer brandingiem

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.
Socials

Więcej ofert pracy od tego pracodawcy