Agencja Zatrudnienia KS Service

Specjalista ds. personalnych

Miejsce pracy: Szczecin

OBOWIĄZKI

  • kompleksowa obsługa kadrowo-płacowa pracowników
  • sporządzanie umów o pracę
  • wystawianie świadectw pracy
  • rozliczanie czasu pracy i naliczanie wynagrodzeń
  • sporządzanie deklaracji rozliczeniowych z ZUS i z Urzędami Skarbowymi
  • rozliczanie podróży służbowych krajowych i zagranicznych
  • prowadzenie akt osobowych pracowników
  • współtworzenie procesów i projektów z zakresu miękkiego HR
  • współudział w przygotowaniu i prowadzeniu procesów rekrutacyjnych
  • współudział w tworzeniu regulaminów i procesów HR

WYMAGANIA

  • wykształcenie wyższe, preferowane kierunki: ekonomia, zarządzanie zasobami ludzkimi, prawo pracy
  • doświadczenie w prowadzeniu kompleksowej obsługi kadrowo- płacowej pracowników
  • bardzo dobra znajomość prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • sprawna obsługa programu "Płatnik"
  • znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1
  • mile widziana znajomość programu kadrowo- płacowego "Teta"
  • wiedza z zakresu projektowania i wdrażania procesów miękkiego HR w organizacji

OFERUJEMY

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie w wysokości 3500- 4000 złotych brutto
  • premie roczne
  • nagrody przyznawane za uzyskane w pracy efekty
  • świadczenia urlopowe
  • ubezpieczenie grupowe
  • paczki świąteczne dla dzieci oraz świadczenia przyznawane na rozpoczęcie roku szkolnego potomstwa pracownika
  • szkolenia branżowe oraz kursy językowe
Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, to wyślij już dziś swoje CV!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.