Specjalista ds. Personalnych

Adecco Poland Sp. z o.o.

Rzeszów, podkarpackie

Adecco Poland Sp. z o.o. należy do międzynarodowej korporacji Adecco S.A. - światowego lidera wśród firm doradztwa personalnego, który posiada 5100 placówek w ponad 60 krajach. W Polsce działamy od 1994 roku. Swoją wiedzą i doświadczeniem służymy w ponad 50 lokalizacjach na terenie kraju. W 2016 roku pracę dzięki Adecco Poland znalazło ponad 63 000 osób. Adecco Poland Sp. z o.o. jest Agencją Zatrudnienia nr 364.

Dla naszego Klienta aktualnie w Adecco Poland prowadzimy rekrutację kandydatów zainteresowanych podjęciem pracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Rzeszów

Zakres obowiązków:

• Koordynacją procesów związanych z rekrutacją, szkoleniami, motywowaniem pracowników, ocenami okresowymi, rozwojem talentów,
• Prowadzenie dokumentacji personalnej,
• Udzielanie wsparcia w zakresie prawa pracy,
• Sporządzanie raportów i analiz z zakresu kadrowo-płacowego,
• Koordynacja procesu ewidencjonowania i rozliczania czasu pracy pracowników,
• Administrowanie ZFŚS oraz pozostałymi świadczeniami pracowniczymi,
• Wprowadzanie usprawnień oraz nadzór nad regulaminami, procedurami
i instrukcjami w obszarze HR,
• Prowadzenie procesu Zarządzania Zasobami Ludzkimi zgodnie z wymogami ISO.

Wymagania:

• Wykształcenie wyższe,
• Doświadczenie na podobnym stanowisku (doświadczenie zdobyte w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem),
• Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
• Praktyczna znajomość przepisów prawa pracy,
• Praktyczna znajomości metod i narzędzi rekrutacyjnych,
• Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności programu MS Excel),
• Praktyczna znajomość systemów ISO, narzędzi Lean Manufacturing,
• Kreatywność, otwartość na nowe pomysły,
• Wysoki poziom kultury osobistej, komunikatywność,
• Silna orientacja na osiąganie wyników i realizację celu, zaangażowanie w realizowane zadania,
• Bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność w działaniu, rzetelność, umiejętność pracy pod presją czasu.

Oferujemy:

• Stabilne zatrudnienie na pełny etat na podstawie umowy o pracę,
• Atrakcyjne wynagrodzenie,
• Odpowiedzialną i ciekawą pracę,
• Duże możliwość rozwoju,
• Niezbędne narzędzia pracy,
• Atrakcyjny pakiet socjalny.

Rekrutacje prowadzimy dla naszego Klienta.

Oferta dotyczy pracy stałej.

Informujemy, iż będziemy się kontaktować z wybranymi Kandydatami.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie swojego CV za pomocą przycisku "Aplikuj"

Poleć Adecco swoim znajomym, którzy poszukują pracy - mamy wiele ciekawych ofert
pracy stałej i tymczasowej !!!

Numer referencyjny: SP/03/2017/ BSB
ZAINTERESOWAŁA CIĘ NASZA OFERTA? APLIKUJ DO NAS!
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk - Aplikuj, znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.