Ciech S.A.

Specjalista ds. Personalnych

Od: Ciech S.A.
Miejsce pracy: Nowa Sarzyna ( blisko Rzeszów, Stalowa Wola, Tarnobrzeg) - woj. podkarpackie

Rodzaj pracy: Pełny etat

Rodzaj umowy: Na czas nieokreślony

Ilość wakatów: 1

Minimalne doświadczenie: Od 3 do 5 lat

Wykształcenie: Średnie zawodowe

Branża: Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Administracja biurowa, Praca Nauka / Edukacja / Szkolenia

Ciech SA jeden z liderów europejskiego rynku chemicznego poszukuje kandydatów do pracy dla Zakładów Chemicznych Organika Sarzyna SA, należących do Grupy Chemicznej Ciech, na stanowisku na stanowisku:

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w firmie o mocnej pozycji na rynku i wysokich standardach działania
  • Realizację ambitnych zadań umożliwiających rozwój potencjału zawodowego

Nasze wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia na stanowisku specjalisty ds. personalnych/ kadr i płac
  • Biegła znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy i ubezpieczeń społecznych
  • Umiejętność obsługi programów kadrowo-płacowych (Teta i/lub SAP)
  • Zaawansowana znajomość środowiska MS Office (Excel i Word)
  • Mile widziane doświadczenie w prowadzeniu procesów rekrutacji
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra organizacja pracy, sumienność i dokładność
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i wysoka kultura osobista

Twoje zadania:

  • Bieżąca obsługa spraw pracowniczych
  • Przygotowywanie i prowadzenie dokumentacji kadrowej
  • Rozliczanie wynagrodzeń oraz sporządzanie list płac
  • Realizacja zgłoszeń oraz rozliczeń do ZUS i US
  • Realizacja działań związanych z prowadzeniem administracji kadrowo-płacowej
  • Dbanie o aktualizację danych personalnych pracowników
  • Wystawianie zaświadczeń i dokumentów kadrowych
  • Wsparcie bieżących projektów HR

Chcesz dołączyć do naszego zespołu? Zapraszamy do udziału w rekrutacji. Wyślij nam swoje CV poprzez przycisk: