Specjalista ds. Personalnych

Muzeum Narodowe w Krakowie

Kraków, małopolskie

Opis stanowiska pracy

• wspieranie kadry menedżerskiej w budowaniu i zarządzaniu zespołem,
• uczestniczenie w procesie wdrażania polityki personalnej oraz projektów, mających na celu ciągły rozwój pracowników,
• prowadzenie procesów rekrutacyjnych oraz procesu adaptacji pracowników,
• koordynowanie procesu komunikacji oraz rozwijanie i utrzymanie relacji pracowniczych,
• współudział w prowadzeniu szkoleń wewnętrznych,
• wspieranie procesu przeprowadzania i komunikacji zmian.

Wymagania

• wykształcenie wyższe kierunkowe (preferowane: psychologia, zarządzanie zasobami ludzkimi),
• min. 2-letnie doświadczenie na podobnym stanowisku,
• znajomość Prawa Pracy i praktyczne doświadczenie w wykorzystaniu wiedzy,
• bardzo dobra znajomość MS Office,
• wysoki poziom umiejętności interpersonalnych: nastawienie na współpracę, realizację celów, wykazywanie własnej inicjatywy, proaktywna postawa, otwartość,
• doświadczenie w zakresie prowadzenia projektów rekrutacyjnych i szkoleniowych,
• doświadczenie w zakresie wdrażania i obsługi narzędzi z zakresu „miękkiego” HR,
• elastyczność i łatwość dostosowywania się do zmieniających się warunków pracy.

Prezentacja firmy

Muzeum Narodowe w Krakowie utworzone zostało w 1879 roku jako pierwsza n... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
06/06/2018
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Czas trwania umowy
1,5 roku
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
2 lata
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja