Specjalista ds. Personalnych

LeasingTeam Sp. z o.o.

Komorniki, dolnośląskie

LeasingTeam Group to największa w kraju grupa spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od ponad dekady wspiera swoimi innowacyjnymi rozwiązaniami kandydatów i pracodawców. Realizujemy strategiczne projekty z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi dla polskich i globalnych przedsiębiorstw, średniej wielkości firm i organizacji publicznych. Łączymy kandydatów i organizacje, umożliwiając obu stronom osiągnięcie sukcesu na rynku pracy.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Komorniki

Nr ref.: 0035107

Rodzaj pracy: Praca stała

Zakres obowiązków:

  • Wsparcie działu personalnego w procesie rekrutacji pracowników
  • Organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Rozliczanie czasu pracy
  • Administracja kadrowo - płacowa
  • Aktywny udział w procesach rozwoju pracowników, oceny pracowniczej oraz komunikacji wewnętrznej
  • Przygotowanie prezentacji i analiz na potrzeby kadry zarządzającej

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe kierunkowe
  • Minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku w międzynarodowej firmie produkcyjnej
  • Dobra znajomość języka angielskiego (warunek konieczny)
  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office
  • Inicjatywa, odpowiedzialność i zaangażowanie

Oferta:

  • Umowa bezpośrednio z naszym Klientem
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Pracę w międzynarodowym środowisku
  • Przyjazna atmosfera w biurze
  • Dofinansowanie do obiadów

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.