Specjalista ds.personalnych

OTTO Work Force

Gniezno, wielkopolskie

OTTO Work Force OTTO Work Force

Od: OTTO Work Force
Miejsce pracy: Gniezno

OTTO Polska Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm wśród agencji pracy i doradztwa personalnego, która oferuje pracę w Polsce i za granicą. Dla naszego Klienta, producenta metalowych okuć i plastikowych części do okien, OTTO HR Solutions poszukuje osób zainteresowanych pracą na stanowisku:

Specjalista ds. Personalnych

Zakres obowiązków:

-Umawianie kandydatów na rozmowy, uczestnictwo w rozmowach kwalifikacyjnych, udzielanie odpowiedzi kandydatom

-Przygotowanie dokumentacji dla nowych pracowników oraz osób współpracujących

-Ewidencjonowanie i wpisywanie do IFS urlopów, zwolnień od pracy pracowników oraz ewidencjonowanie godzin nadliczbowych pracowników, godzin nocnych pracowników produkcyjnych

-Organizowanie badań profilaktycznych, szkoleń BHP, szkoleń w zakresie obsługi urządzeń na stanowiskach robotniczych

-Przygotowanie danych do wynagrodzeń i częściowe dane do statystyk

-Wydawanie zaświadczeń o zatrudnieniu i wynagrodzeniu i inne

-Aktualizowanie danych personalnych pracowników

-Prowadzenie zagadnień związanych z ubezpieczeniami

-Przygotowywanie danych do ZFŚS

-Wykonywanie czynności związane z obsługą recepcji podczas nieobecności recepcjonistki (zastępstwo)

Wymagania:

- Wykształcenie wyższe, pożądane prawnicze lub HR

-Doświadczenie w pracy w administracji personalnej m.in. 0,5 roku

- Znajomość przepisów prawa pracy

- Znajomość języka angielskiego (min. B1)

- Znajomość obsługi SAP R/3 HR

-Terminowość, dobra organizacja czasu pracy

- Umiejętność obsługi komputera, MS Office

Predyspozycje osobowościowe:

-Otwartość

-Cierpliwość

-Łatwość w nawiązywaniu kontaktów

Nasz Klient oferuje:

-Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

-Przyjazne i bezpieczne środowisko pracy

-Szkolenia zawodowe

-Wynagrodzenie odpowiadające stanowisku i posiadanym kwalifikacjom.

Do nadesłanych aplikacji prosimy dodać zgodę na przetwarzanie danych osobowych przez OTTO Polska Sp. z.o.o

Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.