Specjalista ds. personalnych

Jiffy Packaging Sp. z o.o.

Gliwice, śląskie

Jiffy Packaging Sp. z o.o. Jiffy Packaging Sp. z o.o.
Jiffy Packaging Sp. z o.o., która jeszcze do niedawna nosiła nazwę Pregis Sp. z o.o., rozpoczęła swoją działalność na polskim rynku opakowań w 1996r. W ciągu kilkunastu lat spółka stała się dużą firmą produkcyjną. Obecnie jest wiodącym producentem pianki polietylenowej i folii pęcherzykowej w Europie.
Jiffy Packaging Sp. z o.o. w chwili obecnej poszukuje osoby na stanowisko:

Miejsce pracy: Gliwice

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na ww. stanowisku odpowiedzialna będzie głównie za obsługę kadrowo – płacową pracowników, szeroko pojętą administrację personalną, będzie również brała udział w projektach związanych z miękkim HR. Szukamy osoby dynamicznej, zaangażowanej, chcącej się rozwijać, samodzielnej.

Zakres czynności:

  • wprowadzanie danych kadrowo-płacowych do systemu kadrowego
  • prowadzenie akt personalnych pracowników
  • sporządzanie dokumentacji personalnej (umowy o pracę, wypowiedzenia, świadectwa pracy)
  • obsługa kadrowa pracowników
  • prowadzenie ewidencji i rozliczanie czasu pracy
  • wsparcie w naliczaniu wynagrodzeń pracowników
  • sporządzanie deklaracji ZUS, PIT, PFRON
  • pomoc w sprawach administracyjnych
  • udział w realizacji projektów związanych z miękkim HR

Wymagania:

  • doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (minimum 1 rok)
  • praktyczna znajomość zagadnień z zakresu prawa pracy, ubezpieczeń społecznych, tematyki kadrowej
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • mile widziana dobra znajomość języka angielskiego
  • samodzielność, kreatywność, odpowiedzialność, obowiązkowość
  • inicjatywa i otwartość na nowe wyzwania

Oferujemy:

  • przyjazne środowisko pracy
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole
  • możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia
  • pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, nauka języków obcych, pakiet sportowy)
Osoby zainteresowane i spełniające powyższe wymagania prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych na adres:
Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.