Opis stanowiska pracy

Zatrudniona osoba odpowiedzialna będzie m.in. za:

-Aktywne prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji personelu;

-Zarządzanie programami adaptacyjnymi dla nowych pracowników;

-Prowadzenie dokumentacji kadrowej (zatrudnianie, zwalnianie, zmiany warunków
zatrudnienia);

-Koordynacja obiegu dokumentów pracowniczych;

-Koordynacja szkoleń zewnętrznych/wewnętrznych;

-Pomoc w organizacji spotkań/imprez okolicznościowych i wyjazdów integracyjnych;

-Współtworzenie i realizacja PR wewnętrznego oraz marketingu personalnego (komunikacja wewnętrzna);

-Reprezentacja Spółki na zewnętrznych konferencjach branżowych

Wymagania

-Wykształcenie wyższe kierunkowe (mile widziane z zakresu ZZL);

-5 lat doświadczenia na podobnym stanowisku;

-Umiejętność zarządzania projektem rekrutacyjnym;

-Obszerna wiedza z zakresu prawa pracy;

-Znajomość pakietu MS Office (Office, Excel);

-Prawo jazdy kat. B;

-Znajomość języka angielskiego na poziomie B2/C1;

-Wysoko rozwinięte umiejętności interpersonalne;

-Doświadczenie w analizie potrzeb rozwojowych i prowadzeniu szkoleń;

Prezentacja firmy

Biznes Partner Sp. z o.o. obecna jest na rynku od 15 lat. <br/>BIZNES P... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
24/01/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas nieokreślony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Od 5 do 10 lat
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Wynagrodzenie
4 000PLN - 5 000PLN / Monthly (Brutto)
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja