Specjalista ds. Personalnych

Fiege Sp. z o.o.

Dąbrowa Górnicza, śląskie

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

Głównym zadaniem zatrudnionej osoby będzie pozyskiwanie pracowników na stanowiska liniowe, aktywne budowanie bazy Kandydatów oraz koordynacja współpracy z Agencjami Pracy Tymczasowej.

Zakres obowiązków:

  • Realizacja zleconych projektów rekrutacyjnych
  • Rekrutacja i selekcja kandydatów
  • Aktywne budowanie i zarządzanie bazą kandydatów
  • Współpraca z Agencjami Pracy Tymczasowej
  • Ścisła współpraca z Kierownictwem firmy w zakresie prowadzonych procesów rekrutacyjnych
  • Wprowadzanie danych kadrowych do systemu
  • Kreowanie pozytywnego wizerunku Pracodawcy poprzez udział m.in. w Targach Pracy
  • Przygotowywanie raportów i analiz dotyczących prowadzonych procesów rekrutacyjnych

Wymagania:

  • Minimum dwuletnie doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku (doświadczenie w Agencji Pracy Tymczasowej będzie dodatkowym atutem)
  • Doświadczenie w zakresie samodzielnego prowadzenia projektów rekrutacyjnych
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego (min. poziom B1)
  • Wysokie zdolności interpersonalne
  • Samodzielność
  • Umiejętność pracy w dynamicznie zmieniającym się środowisku pracy
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość prawa pracy będzie dodatkowym atutem

Wybranej osobie zaproponujemy:

  • Umowę o pracę
  • Ciekawą pracę na samodzielnym stanowisku w międzynarodowym otoczeniu
  • Atrakcyjny system wynagradzania
  • Niezbędne narzędzia pracy (laptop, telefon komórkowy)
Prosimy o aplikowanie poprzez przycisk znajdujący się po prawej stronie ogłoszenia.