specjalista ds. personalnych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Chrzanów, małopolskie

 Dla naszego Klienta międzynarodowej organizacji produkcyjnej poszukujemy:

Nr ref.: 30769
Praca stała
Lokalizacja: Chrzanów

Zakres obowiązków:
  •  prowadzenie dokumentacji pracowniczej
  • sporządzanie dokumentacji pracowniczej ( umowy, aneksy, zaświadczenia, świadectwa pracy)
  • dokonywanie rozliczeń kadrowych (wynagrodzenia, urlopy, zwolnienia)
  • obsługa płacowa pracowników ( sporządzanie i rozliczanie listy płac, przygotowywanie danych do przelewów)
  • rozliczanie z ZUS, US zgodnie z obowiązującymi przepisami

Oczekiwania:
  •  doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku ( mile widziane w firmie produkcyjnej)
  • znajomość języka niemieckiego na poziomie B2 - warunek konieczny
  • znajomość prawa pracy, przepisów podatkowych, ubezpieczeń społecznych
  •  umiejętność naliczania wynagrodzeń

Oferta:
  •  umowa o pracę
  • szansa na rozwój zawodowy w nowo powstającej strukturze
  • stabilne zatrudnienie
  • wynagrodzenie uzależnione od doświadczenie 5000-6000 brutto

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)