Opis stanowiska pracy

Zakres obowiązków:
- rekrutacja oraz adaptacja nowych pracowników,
- zarządzanie bazą CV,
- prowadzenie ewidencji czasu prac pracowników,
- naliczanie i aktualizacja wyliczeń urlopów,
- nadzór nad dokumentacją pracowniczą oraz BHP,
- wsparcie w rozliczaniu projektów rozwojowych,
- organizacja szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych,
- sporządzanie raportów, analiz i statystyk z obszaru zarządzania zasobami ludzkimi;

Wymagania

Wymagania:
- wykształcenie wyższe kierunkowe,
- min. 1 rok doświadczenia na podobnym stanowisku,
- praktyczna znajomość prawa pracy,
- wysokorozwinięte umiejętności interpersonalne,
- dokładność, samodzielność i odpowiedzialność;

Oferujemy:
- umowę o pracę na zastępstwo (na okres 12 mc),
- pracę w dynamicznym zespole,
- możliwość rozwoju zawodowego, szkolenia i podnoszenia kwalifikacji,
- atrakcyjne wynagrodzenie,
- nowoczesne i przyjazne środowisko pracy;

Prezentacja firmy

Grupa Most Wanted! od 1998r. jest liderem w zakresie rekrutacji ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
23/09/2014
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Na czas określony
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
1 rok
Min. wykształcenie:
Wyższe magisterskie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja