specjalista ds. personalnych systemów informatycznych

Randstad Polska Sp. z o.o.

Szczecin, zachodniopomorskie

Randstad  Polska realizuje projekty rekrutacyjne na stanowiska specjalistyczne i kierownicze. Koncentrujemy się na poszukiwaniu wysokiej klasy specjalistów dla firm z różnych branż w całej Polsce.

Dla naszego klienta, międzynarodowej firmy poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: 36469
Praca stała
Lokalizacja: Szczecin

Zakres obowiązków:
  • Wspomaganie użytkowników w organizacji w zakresie obsługi oprogramowania Success Factors
  • Szkolenie i rozwój użytkowników Success Factors i  People Soft
  • Piecza nad procesami, w które zaangażowani będą specjaliści HR oraz HR business partnerzy w organizacji
  • Współpraca z działami biznesowymi w celu odpowiedniego ukierunkowania rozwoju aplikacji personalnych
  • Wykrywanie błędów, znajdowanie rozwiązań, udział w ciągłym rozwoju procesów i aplikacji
  • Zapewnienie odpowiedniej dokumentacji na każdym etapie testów i rozwiązywania problemów

Oczekiwania:
  • Wykształcenie wyższe
  • Bardzo dobra znajomość MS Office w szczególności MS Excel
  • Doświadczenie w obszarze IT oraz  zarządzania zasobami ludzkimi
  • Preferowana znajomość systemu Success Factors  (oprogramowanie do zarządzania zasobami ludzkimi)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

Oferta:
  • Umowa o pracę
  • Stabilne warunki zatrudnienia w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Pakiet świadczeń dodatkowych
  • Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowisku biznesowym
  • Możliwość posługiwania się j. angielskim na co dzień w pracy

Agencja zatrudnienia (nr licencji 47)