Opis stanowiska pracy

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za :

  • Samodzielne prowadzenie procesów rekrutacji i selekcji
  • Bliską współpracę z siedzibą w Hiszpanii
  • Pełną realizację i standaryzację wszystkich procesów HR
  • Bliską współpracę ze wszystkimi departamentami w funkcji doradczej
  • Monitorowanie odejść pracowników

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie, preferowane Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, Psychologia, Administracja
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego i /lub hiszpańskiego – warunek konieczny
  • Znajomość prawa pracy
  • Proaktywność i innowacyjność
  • Praktyczna wiedza z zakresu procesów, metod i narzędzi HR
  • Umiejętność rozwiązywania problemów i samodzielnego określania priorytetów działań
  • Dokładność, systematyczność i dyscyplina w powierzonej pracy
  • Umiejętność współdziałania w zespole oraz rozwinięte kompetencje komunikacyjne
  • Umiejętność pracy w środowisku dynamicznych zmian / podzielność uwagi w trakcie wykonywania kilku zadań jednocześnie
  • Mile widziane doświadczenie w obszarze HR

Prezentacja firmy

Marcotran Polska jest firmą przewozową o międzynarodowym zasięgu ... Rozwiń

Dodatkowe informacje

Ostatnia aktualizacja:
17/05/2017
Wymiar etatu:
Pełny etat
Rodzaj umowy:
Umowa na zastępstwo
Liczba wakatów:
1
Min. doświadczenie:
Bez doświadczenia
Min. wykształcenie:
Wyższe licencjackie
Branża / kategoria:
Praca HR / Kadry / Rekrutacja, Praca Doradztwo / Konsulting, Praca Administracja biurowa, Praca Administracja / Sekretariat, Praca Inne